1. Strona główna
  2. O firmie
  3. Aktualności
  4. Oferta
  5. Do pobrania
  6. Galeria
  7. Praca
  8. Kontakt
  9. Facebook

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy ciągły nabór kadr. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są: pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie. Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, motywacyjny system wynagrodzeń oraz przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Stanowisko: Przedstawiciel techniczno - handlowy

Miejsce pracy:
Powiaty: Miechów, Pińczów, Busko-Zdrój, Kraków - Wschód

Opis stanowiska: Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego i inwestycyjnego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, ceramiczne, rynny, akcesoria, stolarka okienna oraz bramy garażowe. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.

Jeśli interesuje Cię przyszła kariera w Firmie Novator, prześlij nam swoje CV na adres praca@novatordachy.pl - Skontaktujemy się z Tobą! Zapewniamy , że dane osobowe gromadzone na potrzeby rekrutacji są przechowywane w warunkach gwarantujących ich bezpieczeństwo oraz dyskrecję. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Novator dla potrzeb rekrutacyjnych zgodnie przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( DZ. U. nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanych CV nie zwracamy.

Aplikuj CV - praca@novatordachy.pl