1. Strona główna
  2. O firmie
  3. Aktualności
  4. Oferta
  5. Do pobrania
  6. Galeria
  7. Praca
  8. Kontakt
  9. Facebook

O firmie

Pragniemy zdobywać uznanie Klientów, oferując im wysokiej jakości produkty - blachy dachowe i elewacyjne, okna, bramy garażowe, które charakteryzuje wysoka jakość, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo, jak również świadczyć usługi tak, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Spółka NOVATOR - Dachy Okna Elewacje jest lokalnym liderem w sprzedaży pokryć dachowych i elewacyjnych. Tradycje firmy sięgają roku 2004 i są nierozelwalnie związane od samego początku z firmą BLACHOTRAPEZ, która to należy do czołowych producentów stalowych pokryć dachowych w Polsce.

Z początkiem 2010 roku powstaje Centrum Pokryć Dachowych - Kazimierza Wielka. Firma skoncentrowana na detalicznej sprzedaży pokryć dachowych, produkowanych przez BLACHOTRAPEZ. Kolejne lata to duży wzrost popytu na oferowane produkty za którym firma musiała nadążyć. Rok 2012 to rozbudowa działu sprzedaży o kolejne osoby oraz wprowadzenie do oferty stolarki okiennej OKNOPLAST. W roku tym wprowadzamy również ceramiczne pokrycia dachowe i stajemy się oficjalnym partnerem EBM POLSKA oferującym niemieckie produkty CREATON.

A wszystko po to aby profesjonalnie i kompleksowo obsłużyć naszego klienta.

Przełom lat 2013 i 2014 przynosi zmianę formy prowadzonej działalności, której efektem jest NOVATOR Spółka Jawna Rajchel & Jelonkiewicz. Spółka Rodzinna założona po to, aby w duchu rodzinnej solidarności, pracowitości i branżowej zawziętości odnieść sukces jakim jest rozbudowa i stworzenie licznych miejsc pracy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą NOVATOR - Dachy Okna Elewacje , a także do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.